Succulents Garden Collection │ Sukulenty w szkle

Succulent Garden Collection │ Sukulenty w szkle │ Białystok

Lasy w słoikach są coraz popularniejsze z racji ich eleganckiego wyglądu i niestandardowego wpływu na wystrój wnętrz. Sukulenty w szkle nie wymagają szczególnego dbania!

Szklane kompozycje wracają do mody, z potrzeby bliskości natury. Las w szkle, w którym sadzimy Sukulenty w szkle, chociaż głównie pełnią funkcję eleganckiej ozdoby wnętrza, wpływają również na nasze samopoczucie i odprężenie.

Dla kogo są lasy w słoikach?

Kompozycje z sukulentami w szkle, przygotowujemy z okazji urodzin, a nawet dla biur, hoteli czy restauracji. Najczęściej realizujemy zamówienia dla osób prywatnych, którzy pragną podarować las w słoiku jako prezent ślubny lub firmowy dla swoich przełożonych, lub pracowników.

Nadają się zdecydowanie dla wszystkich, od osób niemających ręki do roślin, po zaawansowanych znawców botaniki.

Jak dbać o kompozycję?

Do kompozycji z kolekcji Succulent Garden Collection, zostały dobrane rośliny nazywane sukulentami. Sukulenty w szkle są młodszymi braćmi kaktusów, więc podobnie mają większe zapotrzebowanie na wodę. Wynika to z pochodzenia, którymi są kraje egzotyczne, a najczęściej pustynie.

Sukulenty nie musiały rozwijać głębokiego systemu korzeniowego, więc ich podlewanie jest bardzo oszczędne. Wodę magazynują w liściach, więc zalecamy podlewać raz w miesiącu. Sukulenty w szkle dodatkowo nie mają odprowadzenia wody, więc przelewanie tym bardziej nie jest wskazane.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników