pomysł na prezent

Las w słoiku jako pomysł na prezent!

Las w słoiku jako pomysł na prezent? Dlaczego warto wziąć pod uwagę niestandardowy pomysł na upominek? Jakie zalety mają szklane kompozycje!

Przeszukując internet w poszukiwaniu idealnego prezentu, napotykamy wiele pomysłów, odrzucając wiele z nich. Dzisiaj chcielibyśmy Państwu zaproponować coś innego i zupełnie odmiennego. Niestandardowy pomysł na prezent!

Zalety kompozycji w szkle

Roślinne kompozycje w szkle – potocznie nazywane lasami w słoikach, są dobrym pomysłem z kilku powodów.

 • Nasze kompozycje projektowane są z myślą o osobach, które nie mają ręki do roślin;
 • Nie wymagają szczególnego dbania;
 • Sprzedajemy bez zamykanych wieczek, aby nie rozwijała się wilgoć;
 • Nie brudzą ani nie zalewają parapetu gdy wleje się za dużo wody;
 • Specjalnie przygotowana przez nas mieszanka ziemi, jest odporniejsza na wspomniane grzyby i choroby;
 • Wyglądają ładnie i elegancko;
 • Przygotowane są w taki sposób, aby każdy model pasował do wystroju większości pomieszczeń;

Taka kompozycja jest teraz bardzo modnym elementem wystroju wnętrz, oraz idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają czasu na kwiaty.

Dostępne kody rabatowe

Na naszej Stronie Głównej znaleźć można zegar z aktualnymi promocjami, który odlicza czas do zakończenia promocji.

*Daty wykorzystania kodu (Możliwość skorzystania), są podane z wyprzedzeniem, ponieważ przy niektórych kompozycjach musimy mieć czas na ich zrealizowanie i dostarczenie pod wskazany adres.

Lasy w słoikach jako pomysł na prezent?

Chociaż często przygotowujemy kompozycje w szkle w ramach wystroju wnętrz dla firm, większość realizujemy głównie pod kątem prezentowym. Poniżej podamy kilka przykładów okazji, na które warto zamówić taki prezent.

Las w słoiku na prezent ślubny

Nasza pierwsza kompozycja w szkle, była właśnie prezentem ślubnym. Zamiast bukietu kwiatów, które zwiędną po kilku dniach, podarowaliśmy kompozycję, która cieszy obdarowane małżeństwo po dziś dzień.

Gdy odwiedzamy ich, od czasu do czasu przycinamy nowe pędy, a tak poza tym, sami przyznają, że nic przy takim prezencie nie trzeba robić, a przy tym ładnie zdobi mieszkanie.

Pomysł na prezent urodzinowy

Bez względu czy to prezent z okazji 18-tych urodzin, czy 50-tych. Z prezentem trudno trafić, dlatego często bywa tak, że tylko stoi i się kurzy, więc jeśli ma już zalegać jakąś półkę, niech będzie ładny i ozdobny.

Jeśli chodzi o prezenty, las w słoiku bardzo często jest zaskoczeniem. Zwykle spodziewamy się jakiegoś wymyślnego kubka, ubrań, książek czy prześmiewczego gadżetu.

Kwiaty jako pomysł na prezent dla dziecka

Byliśmy zaskoczeni, gdy dostaliśmy pytania odnośnie projektów dla dzieci. Jako,że dla nas nie ma żadnych wyzwań niemożliwych do zrealizowania, podjęliśmy się i tego tematu. W maju przygotowaliśmy ofertę komunijną, o której pisaliśmy w artykule ,,Niestandardowy prezent na I Komunię Świętą„. Realizowaliśmy również kompozycje dla dzieci z okazji urodzin, imienin czy nawet Dnia Dziecka! 🙂

Oczywiście rośliny nie są jadalne, niektóre są delikatne, ale to nie stanowi problemu. Dzieci mają bardzo fajne pomysły na ich przerabianie. Przykładowo synek klientki wpadł na pomysł, aby zrobić w środku autostradę z czarnego papieru, a dziewczynka żeby wstawić księżniczkę i zamek.

Prezenty pod kątem ich przeznaczenia

Zastanawiali się Państwo nad prezentem dla szefa lub pracownika? System nagród lub uznania jako własna kompozycja w szkle, jest na to idealnym pomysłem. Wśród naszych projektów, znajdą się również idealne dla firm.

Prezent w zależności od ceny

Przygotowując kompozycję, możemy na specjalne zamówienie klienta napisać list, dodać figurkę lub przygotować indywidualny projekt, pod obdarowywaną osobę lub cenę, jaką chcieliby Państwo zainwestować w upominek. Idealnie nadają się do uzupełnienia pomieszczenia, dzięki czemu dodadzą charakteru na półce, regale czy parapecie.

Małe lasy w słoikach

W naszej ofercie dostępne są mniejsze wersje kompozycji, które były realizowane z myślą o wygodzie transportu, znalezieniu miejsca w mieszkaniu, jak również pod kątem ceny.

Duże lasy w słoikach na prezent

Większe kompozycje, nie oznaczają większego problemu. 😉 Idealnie nadają się do podkreślenia fragmentu pomieszczenia, jak np. miejscu, w którym pod lampą tuż przy oknie, czegoś brakuje, co skupiałoby uwagę.

Jak dbać o kompozycję?

Jak już wspominaliśmy, nie trzeba o nie szczególnie dbać. Rośliny z ,,Succulent Garden Collection„, należy podlewać raz na miesiąc i bardzo oszczędnie, ze względu na płytki system korzeniowy. W przypadku ,,Home Garden Collection„, wymagania są niewiele większe. W zależności od roślin, rośliny podlewamy raz na tydzień, przycinając odrosty raz do roku.

Jakość szklanych słoi

Jeśli chodzi o szkło, zaopatrujemy się u najlepszego dostawcy. Nasze szkła są grube. Gdy przygotowywaliśmy się do wyjazdu na Giełdę przy ul. Wierzbowej w Białymstoku, jedna z kompozycji po prostu wypadła nam z kartonu na podłogę. Na szkle nie było nawet rysy, więc chociaż szklane słoje są drogie, nie żałujemy ich ceny i ręczymy za nie. Zapraszamy również do przeczytania artykułu ,,Rośliny i kwiaty w szkle – jakie gatunki sprawdzą się w ogrodzie w szkle” portalu HomeBook.pl, w którym znalazły się nasze kompozycje.

Gdyby były pytania…

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Wszelkie informacje kontaktowe znajdą Państwo na podstronie Kontakt (m.in. numer telefonu, adres-e-mail). Tutaj w prawym rogu, jest możliwość poproszenia o telefon od nas. Na koniec chcielibyśmy dodać, że bardzo cieszymy się z racji odwiedzenia naszej strony. Tworząc ją braliśmy pod uwagę wygodę w obsłudze i możliwość szybkiego skontaktowania się.

Formularz kontaktowy

  Leave a Comment

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *