Chcesz zaskoczyć swoją Mamę? Dzień Matki już wkrótce, a my mamy dla Ciebie jeden z ciekawszych pomysłów na wyszukany prezent!

Las w Słoiku na Dzień Matki (26 maja)

Chcesz zaskoczyć swoją Mamę? Dzień Matki już wkrótce, a my mamy dla Ciebie jeden z ciekawszych pomysłów na wyszukany prezent!

Dobry pomysł na prezent na Dzień Matki, powinien zaskoczyć, sprawić uśmiech na twarzy i przypominać o wdzięczności dziecka za trudy wychowania. Sami szukamy niebanalnych pomysłów, których nasze mamy się nie spodziewają. Z doświadczenia wiemy, że jedynym z takich prezentów jest las w słoiku. Dziś opowiemy o nowych modelach naszych lasów w słoikach, które stworzyliśmy specjalnie na Dzień Matki.

Nowe kompozycje w szkle na Dzień Matki

Dzień Matki już 26 maja! To idealna okazja aby okazać wdzięczność swojej mamie, za poświęcenia, uśmiech i miłość. Projektując nowe modele do kolekcji Home Garden Collection wybraliśmy rośliny, które nie są trudne w uprawie, co nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Szklane słoje zamawiamy w hurtowni, która oferuje produkty o najwyższej jakości. Szkło, w których sadzimy rośliny, jest grube i odporniejsze na zarysowania. Dzięki temu, każdy las w słoiku, jest dużo trwalszy, a dzięki naszej mieszance ziemi, rośliny odporniejsze na bakterie i szkodniki.

Las w Słoiku tanio – Białystok

Nowe lasy w słoikach na Dzień Matki tworzyliśmy również z myślą o niższej cenie. Dzięki temu nowe kompozycje w szkle nie przekraczają 60 zł. Do każdego zamówienia oferujemy darmową dostawę, aby białostoczanie otrzymali swoje zamówienie bezpośrednio z naszych rąk.

W razie pytań służymy pomocą kontaktu za pośrednictwem serwisów: FacebookInstagram lub Twitter. Zachęcamy również do skorzystania z Formularza kontaktowego.

>>> Las w Słoiku jako pomysł na prezent [PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ]

1 thought on “Las w Słoiku na Dzień Matki (26 maja)”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *