fot. Makulscy.com

Nasze stanowisko na giełdzie przy ul. Wierzbowej!

Jak wyglądało nasze stanowisko podczas Giełdy organizowanej przez Klub Rozrywki Krąg w Białymstoku? Ile sprzedaliśmy produktów i jakich ludzi poznaliśmy? Sprawdź czy warto było się pojawić!

W niedzielę 14 kwietnia 2019 roku, mieliśmy szansę wziąć udział w giełdzie organizowanej przez Klub Rozrywki Krąg przy ul. Wierzbowej w Białymstoku. Poniżej opowiemy o tym jakie wrażenie na nas zrobiło to wydarzenie oraz opowiemy o tym jak nam poszło! Zapraszamy!

Przygotowywaliśmy się już dzień wcześniej. Do 2:00 w nocy drukowaliśmy dla Państwa listy, pakowaliśmy kompozycje i przygotowywaliśmy wizytówki. Świadomi tego jak wielu handlarzy przyciąga to wydarzenie, wiedzieliśmy, że musimy być jak najwcześniej.

Wstaliśmy więc o godz. 5:00 rano i od razu po śniadaniu udaliśmy się na ul. Wierzbową, na której czekaliśmy nad Was od godziny 6:00. Nasze stanowisko prezentowało się jak na poniższym zdjęciu.

Cieszymy się, że nasze stanowisko nie było przez Państwa ignorowane. Zależało nam na wręczeniu wizytówek tylko tym osobom, które były ciekawe tego co robimy i zadeklarowali się, że w przyszłości chcieliby skorzystać z naszej pomocy. 🙂

Rozdanych zostało 50 wizytówek, a największym zaskoczeniem była dla nas liczba sprzedanych kompozycji. Z kompozycji, które przywieźliśmy do obejrzenia, sprzedało się aż 75%!

Tego dnia miała miejsce Niedziela Palmowa, więc większość z Państwa zwyczajnie nastawiała się na poświęcenie palemki i powrót do domu. Zbliżające się święta są powodem dla którego pragniemy nieco oszczędzić ze względu na zbliżające się wydatki. Ponadto była to niedziela handlowa, więc każdy mógł iść na zakupy gdzie indziej. Niestety tego dnia było też bardzo mało ludzi, więc sprzedanie czegokolwiek graniczyło z cudem i wszyscy doskonale o tym wiedzieli.

Kogo poznaliśmy?

Zależało nam na rozdaniu wizytówek i pokazaniu Państwu naszych kompozycji, więc tym bardziej bardzo dziękujemy za poświęcony czas i oczywiście zainwestowane pieniądze. Do każdej kompozycji dołączaliśmy list z instrukcją oraz cukierka.

Bardzo cieszy nas również fakt, jak chętnie zatrzymywali się Państwo, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie. Wspólnie rozmawialiśmy o roślinach, pielęgnacji i ich pochodzeniu. Towarzyszyła nam Kasia, która sprawnie odpowiadała i dbała o zadowolenia każdego kto chociażby na chwilę się zatrzymał.

Reakcje z humorem

Oczywiście nie brakowało komentarzy. Jesteśmy świadomi, że wychodzimy z czymś zupełnie nowym, czymś co na rynek (zwłaszcza w Białymstoku), dopiero powoli wchodzi. Najbardziej bawiło naszych klientów, a tym samym nas, żarty odnośnie rybek, które niestety w zestawie z sukulentami byłyby kiepskim pomysłem. Poczucia humoru nie brakowało, więc Paniom proponowaliśmy trzymanie w kompozycjach motyli, a Panom węży. 😉

Jeśli chodzi o pytania odnośnie tego, czy nasze kompozycje nadają się na prezent ślubny, urodzinowy czy nawet imieninowy, podtrzymujemy, że jak najbardziej!

Najwięcej naszych kompozycji było zamawianych pod kątem prezentu ślubnego. To jest rzecz, która jest inna, unikatowa i zaskakuje. Bardzo często osoby, które je otrzymują w prezencie są zaskoczone. Poza tym obecnie wybranie się na wesele z kopertą i winem, dla wielu z nas jest tradycją, ale jeśli ktoś jest dla nas bliższy, to osobiście głupio byłoby nam iść z czymś, co każdy przynosi.

Padła również podpowiedź, abyśmy do kompozycji używali kolorowego piasku. Mieliśmy taki plan! 😉 Mimo wszystko nie zdecydowaliśmy się, ponieważ dużo zaryzykowaliśmy z naszymi projektami. Nie ukrywamy, że są drogie, natomiast roślin nie zamawiamy z tanich hurtowni, ponieważ zwyczajnie ich jakość nam nie odpowiada i wątpimy, że komukolwiek odpowiadałyby tak brzydkie sadzonki. Szkło nie jest cienie. Gdy pakowaliśmy kompozycje, jeden nam spadł na podłogę i nawet rysy nie ma. Jeszcze po rozpakowaniu na giełdzie, dokładnie je oglądaliśmy.

Z jakim wynikiem zakończyliśmy udział w giełdzie?

Koniec końców, giełda zakończyła się sukcesem! Dziękujemy Państwu za udział, zaufanie i wierzymy, że nasze kompozycje jeszcze wiele lat będą cieszyli Państwa oczy oraz zachwycały gości. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu, w portalach społecznościowych oraz pod adresem e-mail. Zachęcamy do kontaktu w razie pytań czy chęci zakupu.

Było warto wziąć udział i Państwa spotkać, bardzo się cieszymy, że mogliśmy opowiedzieć o naszej pasji i przekazać naszą pracę w dobre ręce. Do zobaczenia już wkrótce!

Dziękujemy i pozdrawiamy
Sunrise Plants Team!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *