Panowie! Już wkrótce 8 marca - święto wszystkich Kobiet. Czy masz już pomysł na Dzień Kobiet, co podarować swojej drugiej połówce, mamie lub babci? Mamy pomysł!

Oferta na Dzień Kobiet (8 marca)

Panowie! Już wkrótce 8 marca – święto wszystkich Kobiet. Czy masz już pomysł na Dzień Kobiet, co podarować swojej drugiej połówce, mamie lub babci? Mamy pomysł!

Mamy okazję pokazać, jak ważne są Kobiety w naszym życiu. Okazując tym samym wdzięczność swojej dziewczynie, narzeczonej lub żonie. Nie zapominając oczywiście o swojej mamie oraz babci. Poniżej przedstawiamy nasze kompozycje, które przygotowaliśmy specjalnie na Dzień Kobiet.

Towarzyszymy mężczyznom już od 2 lat!

Nasze kompozycje w szkle z roślinami, stały się prezentem na urodziny, imieniny, wesela, a także rocznice (związku, ślubu). Przygotowywane przez nas lasy w słoikach trafiły do kobiet również jako prezent na walentynki. Teraz przygotowaliśmy specjalną ofertę na Dzień Kobiet.

Poniższe kompozycje są efektem kilkutygodniowych prac nad projektami, doborem roślin oraz testowaniu, jak rośliny zachowują się w różnych warunkach. Dzięki temu mamy pewność, że wybrana przez Ciebie kompozycja na Dzień Kobiet, odnajdzie się w warunkach domowych. Dzięki załączonej instrukcji z pewnością, rośliny przetrwają wiele lat, ciesząc oczy Twojej najbliższej.

Lasy w Słoikach to nie tylko niestandardowy dodatek do mieszkania lub biura, ponieważ oprócz waloru estetycznego, żywe rośliny wpływają na nastrój i samopoczucie osób, które przebywają w ich otoczeniu. W tej kompozycji znajdują się wyłącznie liściaste kwiaty doniczkowe.

Oto nasze 4 nowe kompozycje, które już czekają, aby ucieszyć Twoją ukochaną.

W razie pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji w komentarzach, poprzez portale społecznościowe (Facebook, Instagram, Twitter), a także formularz kontaktowy. 🙂 Możesz napisać o każdej porze.

* Kompozycje zamówione do 08.03.2021 roku, będą pakowane w Folię ozdobną w zestawie z drewnianą podkładką.

1 thought on “Oferta na Dzień Kobiet (8 marca)”

  1. Pingback: Oferta na Dzień Kobiet (8 marca) | BlogLINE.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *