fot. Krysia Sarnacka

Otwarcie pracowni i pierwsze kompozycje

Nasza pracownia oficjalnie ruszyła! Czym jest nasza kwiaciarnia internetowa? Na jakiej zasadzie działa nasza poczta kwiatowa? Dlaczego zdecydowaliśmy się robić lasy w słoiku i jak wygląda dostawa kwiatów do domu!

Chcielibyśmy Państwu nieco więcej o nas powiedzieć. Przedstawić nasze plany i dalsze kroki, które zamierzamy stawiać. Jesteśmy świadomi jak wiele pracy nas jeszcze czeka i jak dużego wsparcia i zrozumienia teraz potrzebujemy. Ruszenie z tym projektem nie było tak łatwym zadaniem, ale jesteśmy tu i bardzo cieszymy się, że są Państwo z nami! 🙂

Kim jesteśmy?

Na początku chcielibyśmy się krótko przedstawić. W Internecie podpisujemy się Sunrise Plants Team, i chociaż mogłoby się wydawać, że jesteśmy dużym zespołem, jest nas tylko dwójka. Za kompozycjami, które pewnie część z osób tu zebranych już posiada, stoi Paulina Radziszewska i Patryk Tarachoń.

Poznaliśmy się w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku (ZSR CKP), znajdującej się przy ulicy Księdza Stanisława Suchowolca 26. Oboje skończyliśmy kierunek Architektury Krajobrazu. Właśnie tam nauczyliśmy się projektowania i zakładania ogrodów, oraz wspólnie odkryliśmy pasję do roślin. Wspólnie dostarczamy Państwa produkty pod wskazany adres.

Paulina Radziszewska

Z pasji fotograf, autorka Wymiarowego Bloga i dziewczyna wielu talentów. Mieszkanka województwa podlaskiego, która kocha odwiedzać najpiękniejsze miejsca regionu, aby uchwycić je na zdjęciach. Ciepła i pozytywna osoba, szukająca piękna we wszystkim co nas otacza. Zagorzała czytelniczka książek, która marzy o własnej bibliotece w domu.

W Sunrise Plants gra pierwsze skrzypce. Projektuje kompozycje, zatwierdza wszelkie działania i odpowiada za jakość produktów. Dba nie tylko o przygotowanie produktu, ale również ich realizację od początku do końca. Gdy do pracowni zostają dostarczone rośliny, słoje i wszelkie potrzebne materiały, przystępuje do pracy. Realizuje Państwa zamówienia i przygotowuje je do dostarczenia.

Patryk Tarachoń

Bloger opisujący relacje międzyludzkie i codzienność. Treści swoich artykułów opiera na otaczających świecie. Prowadził blog Przygotuj się na Start oraz Wsparcie Bloga I Porady dla Blogerów. Współpracował z BrandSabbath.com i redagował dla MojaMatura.pl. W Sunrise Plants zajmuje się logistyką, polegającą na zamawianiu materiałów z hurtowni, kontakcie z klientem oraz prowadzeniu portali w social-mediach. Do zadań należy także tworzenie strony internetowej.

Co robimy?

Mając niespełna 20 lat, założyliśmy pierwsze ogrody, o których możecie przeczytać na blogu Pauliny, jak również tutaj. Poczuliśmy, że właśnie to chcielibyśmy robić, chociaż czuliśmy pewien niedosyt. Chociaż zakładamy ogrody dla mieszkańców Białegostoku, postanowiliśmy tworzyć kreatywne kompozycje w szkle, zwane potocznie lasami w słoikach.

Pracownia Sunrise Plants oficjalnie ruszyła!

Bardzo się cieszymy z tego faktu. W naszej pracowni tworzymy kompozycje z kwiatów egzotycznych, o których mogą Państwo przeczytać więcej w kategorii Rośliny.

Lasy w Słoikach są początkiem. Planujemy dużo eksperymentować i oferować zupełnie inne rozwiązania, które dopiero powoli pojawiają się na Polskim rynku. Zamierzamy tworzyć rzeczy piękne z wykorzystaniem żywych roślin, które będą zamieszczone w niestandardowych i ciekawych formatach.

Gdy pomysł się pojawił, nie spodziewaliśmy się tego jak potoczą się sprawy. Zaczęliśmy od wymyślenia nazwy i logo. Zależało nam na kolorowych i jasnych barwach roślin, więc taki też chcieliśmy budować wizerunek. Nazwę i logo wymyślił Patryk Tarachoń. Wspólnie z Pauliną Radziszewską obmyślone zostały projekty produktów oraz ich nazwy.

Najpierw ruszyliśmy ze stroną na Facebooku, a następnie otwarciem kont w pozostałych portalach społecznościowych (Instagram, Twitter). Sprzedawaliśmy głównie przez Facebooka i portal Olx.pl, na którym również można nas znaleźć. Równie dobrze poradziliśmy sobie podczas giełdy, o której można przeczytać w notce ,,LINK O WIERZBOWEJ”.

Kilka słów od Sunrise Plants!

Nasza strona internetowa ruszyła niedługo później. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni i bardzo podziękować za zaufanie, które widać po ilości złożonych zamówień i tym z jaką uprzejmością otwieracie nam drzwi, gdy dostarczamy nasze kompozycje. Byliśmy wzruszeni z jakim zainteresowaniem nas słuchaliście na giełdzie i jak bardzo podoba się nasza praca.

Mając takie wsparcie nie boimy się ryzykować, a dzięki temu możemy wciąż przygotowywać kolejne niespodzianki! 🙂

Dziękujemy i pozdrawiamy
Sunrise Plants Team!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *