Co kupić tacie na prezent? Jeśli nie wiesz co kupić na Dzień Ojca – to tutaj znajdziesz gotowe pomysły i inspiracje!

Gotowe prezenty na Dzień Ojca! (23 czerwca)

Co kupić tacie na prezent? Jeśli nie wiesz co kupić na Dzień Ojca – to tutaj znajdziesz gotowe pomysły i inspiracje!

Zegarek, zapalniczkę, a może coś związanego z samochodem lub narzędziami? My uciekamy od schematów i proponujemy coś od serca, co zaskoczy każdego tatę. Sprawdź nasze pomysły na Dzień Ojca!

Jaki kupić prezent na Dzień Ojca?

Już 23 czerwca obchodzić będziemy Dzień Ojca. Prezent dla Taty nie zawsze musi być praktyczny i przydatny. Taki prezent lepiej zostawić na urodziny, a na Dzień Ojca okazać pamięć i wdzięczność za to, że po prostu jest ważny dla swojego dziecka. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na Dzień Taty, które sami kupujemy i polecamy. W połączeniu są miłym zestawem, który z pewnością ucieszy każdego Ojca.

  1. Czekolada
  2. Kawa
  3. Alkohol
  4. Krawat / Skarpetki / Nakrycie głowy
  5. Nietuzinkowe kwiaty

Oferta Sunrise Plants na prezent na Dzień Taty

Z okazji Dnia Mężczyzn (23 czerwca), przygotowaliśmy rabat na 23% (kod rabatowy: DzienOjca), który obejmuje nasze lasy w słoikach. Wykonane przez nas kompozycje nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Kompozycja z rośliną w szkle, jest nietuzinkowym prezentem, który zaskakuje i cieszy. Dając las w słoiku, wykazujesz się pomysłowością.

Dodatki do prezentu dla Taty

Polecamy dodać do zestawu jeden z naszych Dodatków. Dzięki grawerowanemu napisowi (np. Kocham Cię), las w słoiku staje się bardziej osobisty. Zapakowana przez nas kompozycja w ozdobną folię, będzie się lepiej prezentować.

W razie pytań służymy pomocą kontaktu za pośrednictwem serwisów: FacebookInstagram lub Twitter. Zachęcamy również do skorzystania z Formularza kontaktowego.

>>> Gotowe prezenty dla mężczyzny! [PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ]

1 thought on “Gotowe prezenty na Dzień Ojca! (23 czerwca)”

  1. Pingback: Gotowe prezenty na Dzień Ojca! (23 czerwca) | BlogLINE.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *