Patenty do ogrodu

Możesz zrobić wiele przydatnych rzeczy z ogrodu, takich jak stojaki na kołki, słoiki Mason i świece Citronella, znajdując sposoby ich wykorzystania. Szybkie wyszukiwanie w Internecie ujawni liczne pomysły. Oto kilka wskazówek. Możesz również przekształcić przedmioty, które wyrzuciłeś w użyteczne rzeczy. Następnie możesz je ponownie wykorzystać, jeśli tak chcesz. Czytaj dalej, aby odkryć niektóre z najlepszych pomysłów na ponownie wykorzystane przedmioty z ogrodu.

Stojaki na kołki

Garage Storage Lawn and Garden Tool Organizer Rack to idealne rozwiązanie do przechowywania narzędzi ogrodowych o długich rękach. Możesz również umieścić na nim składane krzesła dla wygodnego przechowywania. Proces instalacji jest szybki i łatwy, a trwałe panele Wall Control Red Metal Pegboard wykonane są z 10X mocniejszego materiału niż konwencjonalne pegboardy. Systemy przechowywania narzędzi garażowych Wall Control zostały zaprojektowane, aby dodać czynnik WOW do każdego garażu. Piękny, funkcjonalny regał zwiększy wydajność garażu i nada mu wspaniały wygląd appeal.

Pomimo atrakcyjnego wyglądu, Wall Control Pegboards nie wypaczą się ani nie postrzępią z czasem. Łatwe w instalacji i bardzo atrakcyjne, mogą dać ścianie garażu poważny lifting. Ich modułowa konstrukcja pozwala na intensywne wykorzystanie niewykorzystanej przestrzeni ściennej. Są one również trwałe i łatwe do czyszczenia. Można nawet zrobić wiele tablic pegboard do powieszenia różnych przedmiotów. Jeśli masz duży garaż, możesz wykorzystać przestrzeń na ścianie jako miejsce do przechowywania dodatkowych narzędzi ogrodniczych, rowerów i nie tylko.

Twine

Zapewne zauważyłeś, że niektóre z najbardziej przydatnych rzeczy do ogrodu przychodzą w małych opakowaniach. Te narzędzia są przydatne i piękne, również. Na przykład obcinacz do sznurka jest dostarczany w poręcznym klipsie, który można przykleić na opuszku palca. Inne przydatne rzeczy z ogrodu to termometr i zegar. Termometr, który można znaleźć w każdym sklepie z artykułami ogrodniczymi, pokazuje aktualną temperaturę. Świetnym dodatkiem jest również prosta podstawka ze sznurka. Kolejną przydatną rzeczą do ogrodu jest folia aluminiowa chroniąca drzewa. Ptaki boją się mieniących się przedmiotów, dlatego tym przedmiotem można obwiązać gałęzie drzew owocowych i roślin.

Słoiki Mason

Czy jesteś nowicjuszem w ogrodnictwie, czy masz wieloletnie doświadczenie, możesz sprawić, że Twoje słoiki Mason będą przydatne w ogrodzie. Dodanie nasion do słoika nie jest trudne, ale pamiętaj, aby na dno dodać ziemię doniczkową. Możesz również użyć kamyczków akwariowych, które tworzą ładną warstwę. Podczas sadzenia nasion, pamiętaj, aby lekko zwilżyć glebę w słoiku.

Poza trzymaniem zapasowych zmian, słoiki mason mogą być używane jako karmniki dla ptaków. Podczas letnich miesięcy, można użyć słoików do serwowania lemoniady do lokalnych ptaków i motyli. Możesz również użyć ich do przechowywania balsamów i past do zębów. Słoiki Mason mogą być malowane, aby dopasować się do stylu domu. Wystrój farmhouse i country często zawiera słoiki Mason. Czy używasz ich jako wazony, centerpieces, lub jako plantery, są one na pewno przydatne.

Dla ogrodnika, który lubi rozrywkę, słoiki mason mogą być używane do trzymania świec tea light. Te latarnie są nie tylko piękne, ale służą również jako naturalny odświeżacz powietrza i środek odstraszający robaki. Dodanie kamiennych kamyków na dno słoika zapobiega jego rozwiewaniu się na wietrze. Pływający tea light może również stanowić uroczy element dekoracyjny podczas przyjęcia na świeżym powietrzu. Alternatywnie, można umieścić ścinki roślin w słoiku wypełnionym wodą. Następnie można go zostawić na słońcu przez kilka dni, a to będzie rosnąć korzenie. Ostatecznie możesz zasadzić te nowo wyhodowane rośliny w glebie i będą one rosły i kwitły.

W kuchni, słoik mason może być używany do przechowywania wszelkiego rodzaju przedmiotów. Od przypraw i produktów kosmetycznych do żywności, są one przydatne w wielu sytuacjach. Nawet jeśli nie chcesz używać ich w kuchni, możesz użyć słoika mason do pieczenia bułek obiadowych i tart. To jest nieskończone. Ograniczeniem jest Twoja kreatywność! Więc nie czekaj, aby wykorzystać swoje słoiki mason w kuchni!

Świece cytronelowe

Jeśli szukasz sposobu, aby utrzymać robaki z dala od swojego miejsca do siedzenia na zewnątrz, świece cytronelowe mogą być bardzo przydatne. Emitują one charakterystyczny zapach, który odstrasza owady od Twojej przestrzeni. W przeciwieństwie do syntetycznych sprayów, świece cytronelowe nie uwalniają szkodliwych substancji chemicznych, więc są bezpieczną alternatywą dla szkodliwych efektów środków owadobójczych. Możesz kupić świece cytronelowe zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, i znaleźć taki, który jest odpowiedni dla Twojego domu lub patio.

Najdroższą częścią robienia świec cytronelowych jest wosk. Aby zaoszczędzić pieniądze, można stopić starą świecę i ponownie wykorzystać wosk. Lub, możesz zamrozić wosk w pojemniku na noc, a następnie odkleić go od siebie. Wosk prawdopodobnie zejdzie w kawałkach. Zapach cytronelli jest całkiem przyjemny, ale może być przytłaczający, jeśli jesteś w pobliżu. Tak więc, robiąc świece cytronelowe, upewnij się, że jesteś w odpowiednim miejscu, aby nie być otoczonym przez robaki!

Podczas lata, świece cytronelowe mogą pomóc Ci zrelaksować się w ogrodzie i cieszyć się promieniami słońca. Utrzymują one również komary i muchy na dystans. Chociaż komary i muszki nie są szkodliwe dla ludzi, mogą być uciążliwe, gdy siedzisz w ogrodzie. Świece cytronelowe mogą pomóc Ci cieszyć się ogrodem bez kłopotów z komarami i muszkami.

Jako dodatkowa korzyść, świece cytronelowe nie zawierają DEET ani żadnych innych substancji chemicznych. Jednak zawierają one olejek eteryczny citronella, który działa odstraszająco na komary i inne owady. Podczas gdy cytronelowy olejek eteryczny nie jest najlepszym repelentem dla komarów, nie oferuje większej ochrony niż dym lub repelenty zatwierdzone przez EPA. Produkty te są niedrogą alternatywą dla szkodliwych środków owadobójczych.

Taczki

Czy to przy zakładaniu nowej rabaty kwiatowej, czy przy trudnym koszeniu trawnika, taczki są niezbędnym narzędziem do pracy na zewnątrz. Pomagają one w transporcie nieporęcznych przedmiotów przy minimalnym wysiłku. Jest to świetne narzędzie dla osób, które pracują w ogrodzie przez cały dzień, a szczególnie pomocne dla tych, którzy lubią kształtować krajobraz swojego podwórka. Praca w ogrodzie może być uciążliwa, zwłaszcza jeśli podnosisz ciężkie przedmioty. Łatwo o ból pleców, próbując przenieść wszystkie te rzeczy.

Taczka jest w wielu różnych rozmiarach, a jej pojemność zależy od ilości materiałów, które planujesz przetransportować. Możesz potrzebować małej taczki dla kilku worków mulczu, podczas gdy duży będzie potrzebny dla większych ładunków. Taczki kiedyś były tylko jednokołowe, ale teraz są z dwoma lub czterema kołami, więc będziesz miał więcej swobody w tym, ile masy trzeba będzie przewieźć. I nie zapomnij o rodzaju terenu, na którym planujesz transportować swoje rzeczy.

Możesz kupić taczkę wykonaną z formowanego plastiku, lub zamiast tego możesz dostać taczkę stalową. Taczki plastikowe są mniej wytrzymałe niż stalowe i łatwo łamią się pod zbyt dużym ciężarem. Taczki stalowe są bardziej wytrzymałe, ale są droższe niż wersje plastikowe. Możesz nawet dostać składane taczki z tkaniny, aby zaoszczędzić miejsce. Podczas gdy składane taczki z tkaniny nie są najlepszym wyborem dla trwałości, są świetne dla wygody.

Możesz być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że taczki są niezbędnym narzędziem dla poważnego ogrodnika. Niezależnie od tego, czy przenosisz glebę, kompost, czy chwasty, taczka może sprawić, że praca będzie łatwiejsza i wygodniejsza. Taczka może nawet pomóc w odchwaszczaniu ogrodu – zmieści się w jej koszu i łatwo ją załadować. A jeśli brakuje Ci miejsca, stara taczka może posłużyć jako tymczasowy pojemnik na rośliny doniczkowe.