Co kupić dla mężczyzny na prezent? Jeśli nie wiesz co kupić dla faceta znajdziesz tu gotowe pomysły. Zebraliśmy aż 25 inspiracji na prezent dla mężczyzny!

Gotowe prezenty dla mężczyzny! (TOP25)

Co kupić dla mężczyzny na prezent? Jeśli nie wiesz co kupić dla faceta znajdziesz tu gotowe pomysły. Zebraliśmy aż 25 inspiracji na prezenty dla mężczyzny!

Zegarek, zapalniczkę, a może coś związanego z samochodem lub narzędziami? To tylko niektóre z pomysłów, które zebraliśmy w poniższym zestawieniu. Wybierz kilka pomysłów i stwórz idealny zestaw, składający się z kilku rzeczy. Sprawdź nasze pomysły na prezenty dla mężczyzny!

Jaki jest najlepszy prezenty dla mężczyzny?

Poniżej znajdziesz listę 25 pomysłów i inspiracji na prezenty dla mężczyzny. Zebraliśmy w jednym miejscu najczęściej polecane i kupowane prezenty dla mężczyzn wśród naszych najbliższych. Wśród naszej rodziny, przyjaciół i znajomych, najczęściej wybieranymi prezentami są:

 1. Czekolada
 2. Alkohol
 3. Piersiówka
 4. Zegarek
 5. Zapalniczka
 6. Otwieracz do butelek
 7. Portfel
 8. Koszulka z napisem
 9. Szklanka lub kufel z grawerem
 10. Etui na telefon ze sznurkiem
 11. Szachy
 12. Kości do gry
 13. Brelok
 14. Scyzoryk
 15. Skórzany organizer
 16. Zdjęcie w ramce
 17. Maszynka do golenia
 18. Album muzyczny ulubionego zespołu
 19. Słuchawki
 20. Narzędzia
 21. Muszka lub krawat
 22. Spinki do mankietów
 23. Perfumy
 24. Maszynki do golenia
 25. Nietuzinkowe kwiaty

Oferta Sunrise Plants na prezenty dla mężczyzny

Na końcu listy znajdziesz informację o nietuzinkowych kwiatach. Jednym z takich nietuzinkowych prezentów, są lasy w słoikach. Rośliny w szklanym słoju, to nie tylko prezent dla kobiet. Wśród mężczyzn również znajdą się miłośnicy ogrodnictwa i roślin. Nawet jeśli panowie wśród Twoich bliskich nie pasjonują się botaniką, las w słoiku jest nie tylko uspokajającym elementem wystroju wnętrz, ale także niespodziewanym upominkiem. Wśród naszych kompozycji, chcielibyśmy polecić Ci:

Dodatki do lasów w słoikach

Do naszych lasów w słoikach można dołączać różne Dodatki. Obecnie mamy grawerowany napis (np. Kocham Cię), drewnianą podstawkę oraz zapakowanie w ozdobną folię. Dzięki temu prezent staje się bardziej osobisty oraz robi jeszcze lepsze wrażenie. W takim zestawie, prezenty dla mężczyzny stają się jeszcze większym zaskoczeniem!

W razie pytań służymy pomocą kontaktu za pośrednictwem serwisów: FacebookInstagram lub Twitter. Zachęcamy również do skorzystania z Formularza kontaktowego.

>>> Gotowe prezenty dla kobiet! [PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ]

3 thoughts on “Gotowe prezenty dla mężczyzny! (TOP25)”

 1. Pingback: Gotowe prezenty dla mężczyzny! (TOP25) | BlogLINE.pl

 2. Pingback: Gotowe prezenty dla kobiet! (TOP25) - Sunrise Plants │ Białystok

 3. Pingback: Gotowe prezenty na Dzień Ojca! (23 czerwca) - Sunrise Plants │ Białystok

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *