fot. Ren Ran

Rośliny z kolekcji Home Garden Collection!

Jakie rośliny dobraliśmy do nowej kolekcji? Czym wyróżniają się lasy w słoikach i dlaczego warto posiadać chociaż jeden? cechy mają i jak o nie dbać? Rośliny w szkle z kolekcji Succulents Garden Collection!

Do naszej pracowni, wciąż szukamy nowych inspiracji. W kolekcji Home Garden Collection dobraliśmy typowe rośliny doniczkowe, które w połączeniu oferują niecodzienną ozdobę do mieszkania lub biura.

Po zaprezentowaniu Państwu ,,Succulent Garden Collection„, nadszedł czas na pokazanie kolejnych projektów.

Nasze kompozycje tworzymy z myślą o wygodzie pielęgnacji, pamiętając o tworzeniu oferty, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Na które rośliny postawiliśmy w kolekcji Home Garden Collection?

Czym wyróżnia się Home Garden Collection?

Lasy w Słoiku zdobywają coraz większą popularność, zwłaszcza wśród największych miłośników roślin, ale nie tylko! Rośliny w połączeniu z mchem i ozdobnymi kamieniami są efektem kompozycji, które dodają klimatu, a czasem nawet elegancji pomieszczeniom.

Nasze kompozycje trafiły nie tylko do biur firm czy restauracji, ale również do mieszkań prywatnych! Wszystko dzięki doświadczeniu i pasji, wkładanej w te przepiękne, żywe ozdoby. Wszystko po to, aby sprawiać uśmiechy na Państwa twarzach, upiększać pomieszczenia i wspólnie dzielić się miłością do roślin, które zaoferowała nam natura.

W naszej flagowej kolekcji, skupiliśmy się na roślinach gruboszowatych, do których należą sukulenty. Kolekcja Home Garden Collection, powstała dla osób, które wolą tradycyjne rozwiązania i standardowe lasy w słoikach.

Jakie rośliny dobieramy do kompozycji?

Do kompozycji Home Garden Collection, dobieramy rośliny, które zapewne dobrze Państwo znają. Różnica między posadzeniem ich w doniczkach, a szkle jest zasadnicza. Po pierwsze rośliny w doniczkach się sypią, więc trzeba sprzątać po nich na parapecie. Nawet przestawiając w nowe miejsca, zawsze się nabrudzi. Kompozycja w szkle nie rozsypuje się dookoła, a przy tym wystarczy do środka wlać wody, nie martwiąc się czy rozleje się gdzieś na boki.

Drugim powodem dla którego warto zastanowić się nad kompozycją w szkle, jest fakt, że taka kompozycja przedstawia połączenie różnych roślin, dzięki czemu mamy atrakcyjne nasadzenie w niestandardowym rozwiązaniu, nazywanym Lasem w Słoiku.

Jak dbać o kompozycję?

Rośliny z kolekcji Home Garden Collection nie lubią przelewania, ponieważ może doprowadzić do brązowienia liści i ich zasychania, dlatego zalecamy podlewać niewielką ilością wody raz w tygodniu.

Przypominamy, że kompozycje są posadzone w słoju, który nie ma odprowadzenia wody, więc przelewanie grozi gniciem korzeni i rozwijaniem się chorób. Nasze kompozycje najlepiej podlewać wieczorem, gdyż słońce może powodować przypalenie liści.

Kompozycje należy ustawiać na stanowisku jasnym, lecz niebezpośrednio nasłonecznionym z racji szkła, które dodatkowo zwiększa temperaturę i promienie słoneczne. Przy silniejszym zacienieniu liście tracą swe charakterystyczne wzory i intensywność wybarwienia.

Jak pakowane są Lasy w Słoikach?

Kompozycja zostanie zapakowana w kartonie, a do każdego zamówienia dołączany jest list z kilkoma słowami od nas, oraz instrukcją pielęgnacji. W razie pytań, można się z nami kontaktować każdego dnia, o każdej porze dnia i nocy. 😉

Możemy również zapakować kompozycję w ozdobne pudełko. Więcej informacji znajdą Państwo przechodząc do produktu Zapakowanie w ozdobne pudełko lub Zapakowanie w folię ozdobną.

Odpowiemy na wszystkie pytania, jeśli będziemy oczywiście znali odpowiedzi. Więcej o możliwościach skontaktowania się, znajdą Państwo na podstronie Kontakt.

1 thought on “Rośliny z kolekcji Home Garden Collection!”

  1. Pingback: Las w Słoiku na Dzień Matki (26 maja) | BlogLINE.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *