Garden in Terrarium znalazł się w jednym z najpopularniejszych podlaskich portali! Zobacz które firmy znalazły się jeszcze w rankingu ObcasyPodlasia.pl!

Sunrise Plants w rankingu ObcasyPodlasia.pl

Garden in Terrarium znalazł się w jednym z najpopularniejszych podlaskich portali! Zobacz które firmy znalazły się jeszcze w rankingu ObcasyPodlasia.pl!

Jedna z naszych flagowych kompozycji w szkle, znalazła się w rankingu ,,10 pomysłów na oryginalny prezent świąteczny” portalu ObcasyPodlasia.pl. Portal prowadzony jest z myślą o Podlasiankach, które odnoszą sukcesy, wyrażają siebie i pokazują, w jaki sposób spełniają marzenia. Zdjęcia poszczególnych produktów wykonała Magdalena z Lawreszuk.eu.

Kto znalazł się w rankingu ObcasyPodlasia.pl

W rankingu podlaskiego portalu dla kobiet znalazło się wiele fantastycznych pomysłów na świąteczne prezenty! Oprócz naszego lasu w słoiku ,,Garden in Terrarium” wiele wyśmienionych firm. Wśród wymienionych firm, znajdują się smaczne oraz przepiękne wypieki z naturalnych produktów od AniPasje.pl, których autorką, jest Anna Pietrzak-Gryc.

W województwie podlaskim pracownia Bałałi szyje na zamówienie, torby, kosmetyczki, workoplecaki, kocyki dla dzieci, a także wykonują usługi stolarskie. Portal poleca również sklep BodyGlitter.pl z zestawami kosmetyków, perfumami od PerfumeriaTop10.pl oraz wszystkim, co ucieszy każdą kobietę! W rankingu znajdziemy także vouchery jak na zabieg w Suela.pl.

Konsultację ze stylistką Anną Szyszko w pracowni Projekt Styl lub bon na dowolne usługi Salonu Optycznego New Optica. Znajdziemy także voucher na masaż relaksacyjny w Holistic-MasazDietetyka.pl czy SPA „Strefa piękna i relaksu” z możliwością wyboru różnych pakietów.

Na fanpage portalu można o nas przeczytać następujące słowa:

Święta to magiczny czas. Wspólne chwile z bliskimi są dla nas wszystkich wyjątkowo ważne. Któż z nas nie pamięta tego bajecznego momentu z czasów dzieciństwa, kiedy pod choinką znajdowało się wymarzony upominek lub coś, o czym nawet marzyć nie śmieliśmy.

Zbliża się czas, w którym takie właśnie emocje chcielibyśmy podarować naszym bliskim. Niestety znalezienie tego idealnego prezentu, który wywoła zachwyt na ich twarzach dla wielu z nas, okazuje się problemem spędzającym sen z powiek. Co zrobić jeśli brak nam pomysłów na oryginalny prezent gwiazdkowy?

Jesteście ciekawi jakie inspiracje na prezent gwiazdkowy dla Was przygotowaliśmy?

ObcasyPodlasia.pl na Facebooku

Bardzo się cieszymy z możliwości pojawienia się wśród tylu profesjonalistów z Białegostoku i okolic. Dziękujemy portalowi ObcasyPodlasia.pl za wyróżnienie.

Jakie Wy prezenty planujecie kupić swoim bliskim?

fot. Lawreczuk.eu

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *