Dziś chcielibyśmy opowiedzieć o kursie, na którym powstał rysunek, który przygotowali dla nas uczniowie szkoły KUBA STUDIO z Białegostoku!

KUBA STUDIO: Zobacz rysunek od szkoły!

Dziś chcielibyśmy opowiedzieć o kursie, na którym powstał rysunek, który przygotowali dla nas uczniowie szkoły KUBA STUDIO z Białegostoku!

Pierwszy przedstawiający rysunek jednej z naszych kompozycji wykonany kredkami, a drugi rysunek jednego z naszych sukulentów, zrealizowany pastelami. W poniższym poście, opowiemy więcej o szkole, oraz pokażemy, jak powstawały wspomniane prace! Zobacz jak wyglądało przygotowanie prac przez kursantów szkoły KUBA STUDIO!

Jak się nauczysz rysować podczas kursu KUBA STUDIO?

Bez wątpliwości ta szkoła rysunku jest najlepszą szkoła rysunku w Białymstoku. Kurs przygotowuje do egzaminów z rysunku na kierunek Architektury i Urbanistyki, Architektury Wnętrz, Architektury Krajobrazu lub Grafikę. Tym razem kursanci pod okiem nauczycieli, przygotowali dwa rysunki.

Kurs rysunku KUBA STUDIO w Białymstoku!

Wybierając się do technikum na kierunek Architektury Krajobrazu, głównym wymogiem była umiejętność rysowania. Robienie projektów kompozycji w szkle czy zakładania ogrodów, skupia się przede wszystkim na realizowaniu szkiców lub rysunków, przedstawiających zamierzany efekt i projekt koncepcyjny. Gdy trafiliśmy na profil studia w Instagramie, zaproponowaliśmy wyzwanie, zrealizowania rysunku przez kursantów szkoły.

Kursanci wykonali rysunek kompozycji Winter Silence, dostępnej do zamówienia na naszej stronie.

Szkoła istnieje ponad 20 lat, przygotowując setki osób na wymarzone kierunki, powiązane z rysunkiem. Absolwenci studiują nie tylko w Białymstoku, ale również w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Gdańsku. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty, a kursant wybiera dni odpowiednie dla siebie. Dzięki grupowym zajęciom, każdy ma możliwość dodatkowej motywacji, szybszego rozwoju i nauki pracy w zespole. Przyjazna i wykwalifikowana ekipa, przygotowuje do najbardziej zaawansowanych egzaminów, a wielu architektów właśnie dzięki temu kursowi, tworzy projekty, które przedstawiają dokładny efekt inwestycji.

Jak podobają się Wam rysunki zdolnych uczniów?

KUBA-STUDIO.PL

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *