Zaskocz bliską osobę prezentem niespodzianką! Prezent niespodzianka jest idealnym sposobem sprawienia komuś radości i okazania, jak wiele znaczy w naszym życiu. :)

Zaskocz prezentem niespodzianką!

Zaskocz bliską osobę prezentem niespodzianką! Prezent niespodzianka jest idealnym sposobem sprawienia komuś radości i okazania, jak wiele znaczy w naszym życiu.

Z myślą o uśmiechu Państwa bliskich, zachęcamy do niesienia radości dalej! Co należy zrobić, aby zaskoczyć kogoś z rodziny, ukochaną osobę, osobę wśród przyjaciół lub znajomych? Zamów las w słoiku i napisz w uwagach do zamówienia, dla kogo ma zostać dostarczony i co mamy zamieścić w liściku. Kompozycję dostarczymy pod wskazany adres z wydrukowanym listem lub karteczką! My zajmiemy się resztą, na bieżąco informując o postępach przygotowywania niespodzianki. Taki prezent nigdy nie zostanie zapomniany! 🙂

Prezent niespodzianka w Białymstoku!

Prezent niespodzianka jest fantastycznym sposobem zaskoczenia ważnych w naszym życiu osób. Wystarczy w zamówieniu wpisać w pole Uwagi do zamówienia dopisać ,,prezent niespodzianka” oraz, co miałoby znaleźć się na karteczce. Przygotowany las w słoiku trafi do wskazanej osoby, która z pewnością będzie zaskoczona takim prezentem niespodzianką.

Jak zrobić prezent niespodziankę?

1. Wybierz produkt, który chcesz podarować bliskiej osobie poniżej, dołączając również zapakowanie w ozdobne pudełko lub zapakowanie w folię ozdobną.

2. W Uwagach do zamówienia, dodaj ,,prezent niespodzianka” i wpisz dla kogo mamy dostarczyć prezent i co dopisać w liściku.

Czy są inne formy złożenia zamówienia?

Złożyć zamówienie oraz uzyskać więcej informacji, można zdobyć pod numerem telefonu 577 883 755, kontaktując się przez Facebook, Instagram lub Twitter. Zapraszamy również do formularza kontaktowego na podstronie Kontakt.

Na wszelkie pytania odpowiemy również poniżej w komentarzach. 🙂

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *