Jakie zmiany zaszły w tworzeniu lasów w słoikach? Czym wyróżniają się rośliny posadzone w szklanym słoju? Skąd pomysł na własny las w słoiku!

Zmiany w tworzeniu lasów w słoikach

Jakie zmiany zaszły w tworzeniu lasów w słoikach? Czym wyróżniają się rośliny posadzone w szklanym słoju? Skąd pomysł na własny las w słoiku!

Kompozycje w szkle zdobywają coraz więcej sympatyków. Lasy w słoikach stały się popularne nie tylko wśród ogrodników, ale także osób kompletnie nieznających się na roślinach. Lasy w słoikach cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, ponieważ rośliny umieszczone w szkle, przykuwają uwagę, dodają elegancji mieszkaniu i nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Skąd wzięła się moda na własny las w słoiku? Jakie zaszły zmiany w tworzeniu lasów w słoikach? Zapraszamy do przeczytania krótkiego artykułu!

Jakie zaszły zmiany w tworzeniu lasów w słoikach?

W ostatnim czasie wprowadziliśmy kilka zmian w tworzeniu naszych kompozycji w szkle, tym samym prezentując nowe modele Home Garden Collection.

  • Przede wszystkim zmieniliśmy skład mieszkanki gleby, dzięki czemu jest bogatsza w składniki odżywcze roślin, a także bardziej odporna na grzyb i ewentualne choroby.
  • Dotąd niektóre modele dostępne na naszej stronie SunrisePlants.pl, zamiast sztucznego mchu zawierały dobrane kamienie ozdobne. Postanowiliśmy całkowicie zrezygnować ze sztucznego mchu, stawiając na białe lub szare kamienie.

Nowe modele, dostępne w naszym sklepie

Jak już wspominaliśmy, nasz sklep internetowy wzbogacił się o nowe modele lasów w słoikach. Poniżej prezentujemy dostępne modele, które można zamówić. Przypominamy, że dowóz kompozycji w szkle dostępny jest wyłącznie na terenie powiatu Białostockiego.

Lasy w słoikach wysyłane kurierem mogą nie dotrzeć w całości. Dzięki samodzielnemu dowożeniu kompozycji nie muszą Państwo płacić za przesyłkę. Poza tym możemy się z Państwem poznać oraz chwilę porozmawiać.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z kontaktu telefonicznego lub wysłania wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kontakt. Dostępna jest również możliwość skontaktowania się poprzez Facebook, Instagram lub Twitter.

Pozdrawiamy

Team SunrisePlantsPL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *