Jakie zmiany zaszły w tworzeniu lasów w słoikach? Czym wyróżniają się rośliny posadzone w szklanym słoju? Skąd pomysł na własny las w słoiku!

Zmiany w tworzeniu lasów w słoikach

Jakie zmiany zaszły w tworzeniu lasów w słoikach? Czym wyróżniają się rośliny posadzone w szklanym słoju? Skąd pomysł na własny las w słoiku!

Kompozycje w szkle zdobywają coraz więcej sympatyków. Lasy w słoikach stały się popularne nie tylko wśród ogrodników, ale także osób kompletnie nieznających się na roślinach. Lasy w słoikach cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, ponieważ rośliny umieszczone w szkle, przykuwają uwagę, dodają elegancji mieszkaniu i nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Skąd wzięła się moda na własny las w słoiku? Jakie zaszły zmiany w tworzeniu lasów w słoikach? Zapraszamy do przeczytania krótkiego artykułu!

Jakie zaszły zmiany w tworzeniu lasów w słoikach?

W ostatnim czasie wprowadziliśmy kilka zmian w tworzeniu naszych kompozycji w szkle, tym samym prezentując nowe modele Home Garden Collection.

  • Przede wszystkim zmieniliśmy skład mieszkanki gleby, dzięki czemu jest bogatsza w składniki odżywcze roślin, a także bardziej odporna na grzyb i ewentualne choroby.
  • Dotąd niektóre modele dostępne na naszej stronie SunrisePlants.pl, zamiast sztucznego mchu zawierały dobrane kamienie ozdobne. Postanowiliśmy całkowicie zrezygnować ze sztucznego mchu, stawiając na białe lub szare kamienie.

Nowe modele, dostępne w naszym sklepie

Jak już wspominaliśmy, nasz sklep internetowy wzbogacił się o nowe modele lasów w słoikach. Poniżej prezentujemy dostępne modele, które można zamówić. Przypominamy, że dowóz kompozycji w szkle dostępny jest wyłącznie na terenie powiatu Białostockiego.

Lasy w słoikach wysyłane kurierem mogą nie dotrzeć w całości. Dzięki samodzielnemu dowożeniu kompozycji nie muszą Państwo płacić za przesyłkę. Poza tym możemy się z Państwem poznać oraz chwilę porozmawiać.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z kontaktu telefonicznego lub wysłania wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kontakt. Dostępna jest również możliwość skontaktowania się poprzez Facebook, Instagram lub Twitter.

Pozdrawiamy

Team SunrisePlantsPL

1 thought on “Zmiany w tworzeniu lasów w słoikach”

  1. Pingback: Zmiany w tworzeniu lasów w słoikach | BlogLINE.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *